Vtipy, vtipy, vtipy

Vtipy, vtipy, vtipy

Úvod Výměna odkazů

Výměna odkazů a buttonků

Kvalitní linkbuilding vždy vyžaduje čas a důkladnou rozvahu. Zejména je třeba rozmyslet, do kterých míst odkazy na web vložit. Dnes již nestačí registrovat do pár katalogů a vyměnit pár odkazů v patičkách webů. Linkbuilding musí mít smysl, a proto je potřeba kombinovat registrace do katalogů s dalším umístění.

V případě zájmu o výměnu odkazů umístěte některou z našich variant zpětného odkazu do příslušné sekce vašeho webu a poté nás kontaktujte s Vaším odkazem na e-mail admin [@] ftipy.com

Výměnu odkazů v levém sloupci či v patičce webu realizujeme pouze s weby s PageRank 4 a více a pouze za umístění txt odkazu nebo buttonku na všech stránkách webu (stejné podmínky, které nabízíme). Ostatní weby realizujeme na této stránce Výměna odkazů.

Partneři ve výměně odkazů:

blog bloger.cz CZIN.eu

Evropský katalog

Ruská rozprávka máša a medveď iba na Megavideo.sk na zábavnom portály Megavideo.sk! Navštívte aj ostatné sekcie a pozrite si vtipy, obrázky a najsmiešnejšie videá!


 

odkaz do patičky:

nebo

 


 

odkaz na stránku s partnery:

Vtipy, ftipy, sranda, humor a zábava. Zábavný web plný vtipů, ftipů, humoru, srandy, obrázků, zábavných videí, nářečí, hantecu a citátů.

 


 

microbutton 88x31:

 

Vtipy na tvůj Facebook?
Dej nám LIKE

Vtipy
STRACH.cz
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.

Tipy na sázení